Kitesurfing Jastarnia zaprasza na kurs

Jeśli masz trochę wolnego czasu, nauka kitesurfingu nad polskim morzem może być największym doświadczeniem wakacyjnym, jakie kiedykolwiek miałeś! Wybierz, aby spędzić tyle dni wakacji, ucząc się kitesurfingu, ile chcesz. Zalecamy poświęcić kilka dni z rzędu na lekcje, dopóki nie wstaniesz i nie będziesz jeździł. Dzięki temu nie będziesz musiał powtarzać tych samych lekcji po wakacjach. Widzisz, że nauka latawca przypomina naukę jazdy na rowerze; kiedy już wstaniesz i będziesz jeździł, twoje ciało i umysł będą o wiele łatwiej zapamiętać wszystko, czego się nauczyłeś, więc będziesz mógł zacząć od miejsca, w którym przerwałeś kolejną wyprawę kitesurfingową. 10-14 dni daje najlepszą szansę na samodzielną jazdę przed końcem pierwszego urlopu kitesurfingowego, ponieważ zawsze chcesz wziąć pod uwagę ryzyko, że nie będziesz mieć kilku dni bez wiatru.

W szkole 3 Surf School, aby uzyskać jak najwięcej godzin na wodzie, możesz zarezerwować wydarzenie o nazwie Kitesurfing Jastarnia. W ten sposób zobaczysz znacznie szybszy postęp niż rezerwację kilku godzin lekcji.
Kolejną zaletą kitesurfingu za granicą jest to, że każdy kraj ma swoją własną idealną porę roku na kitesurfing Jastarnia. Jeśli na przykład mieszkasz w Europie i zdecydujesz, że chcesz nauczyć się latać w miesiącach, w których temperatura wody jest bardzo niska, możesz lepiej zarezerwować lot, zakwaterowanie i udać się do bardziej słonecznej, cieplejszej lokalizacji i wziąć tam lekcje! W rzeczywistości większość naszych uczniów, którzy próbowali uczyć się latać w domu, woli warunki, jakie mamy tutaj w Jastarni.

Doświadczona, wykwalifikowana szkoła kitesurfingu.
Jak każdy sport, kitesurfing Jastarnia może być niebezpieczny, więc upewnienie się, że zarówno szkoła, jak i instruktorzy są w pełni wykwalifikowani, ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia możliwie najbardziej płynnego i bezpiecznego przeżycia. Oprócz wyboru ośrodka, który ma dobrą reputację, recenzje i jest polecany przez innych, możesz również spojrzeć na organizacje szkoleniowe, z którymi są powiązane. Istnieje kilka bardzo szanowanych organizacji szkolących kitesurfing, za pośrednictwem których instruktorzy mogą uzyskać certyfikat. Wybierz szkołę lub instruktora, który jest certyfikowany przez jedną organizacji, które się tym zajmują.

Indywidualne doświadczenie instruktorskie.
Ugruntowane centrum o dobrej reputacji jest zwykle dobrym znakiem, że przez te wszystkie lata robili coś dobrze. Co jednak ważniejsze, są indywidualni instruktorzy zatrudnieni przez centrum. Instruktorzy podróżują, aby uczyć w różnych miejscach na całym świecie, a ośrodki często przyjmują dodatkowych instruktorów w szczycie sezonu. Upewnij się, że instruktor, który otrzymałeś, jest wykwalifikowany i doświadczony, pytając, przez którą organizację jest certyfikowany, jak długo uczy i odkrywa swoją historię, jak został instruktorem kitesurfingu. Z pasją, która uwielbia to, co robi, prawdopodobnie będzie dobrym nauczycielem i chętnie podzielą się z tobą osobistą podróżą na kitesurfingu Jastarnia. W 3 Surf School mamy ponad 12-letnie doświadczenie w nauczaniu i zapewniamy, że wszyscy nasi instruktorzy (nawet nasi freelancerzy) są doświadczeni, posiadają kwalifikacje i nauczają z zachowaniem bezpieczeństwa. Ponadto każdy instruktor będzie miał swoją osobowość i nieco inny styl nauczania. Mogą się zdarzyć starcia osobowości, więc jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego instruktora, powinieneś czuć się swobodnie w szkole i poprosić o innego instruktora. Oczywiście należy pamiętać – nie zawsze mogą mieć do dyspozycji dodatkowych instruktorów, jeśli są już zarezerwowani na inne lekcje.