TelHelp to iPhone repair Warszawa

Nie tak dawno temu – w grudniu 2017 r. – Apple przyznał, że celowo spowalnia swoje telefony, by iPhone repair Warszawa, czyli naprawa, przynosiła im więcej zysków. Pozornie miało to na celu upewnienie się, że nie chcesz rzucać telefonem o ścianę po uaktualnieniu systemu operacyjnego, ponieważ baterie wewnątrz stały się poważnym obciążeniem dla wydajności i czasami powodowały nieoczekiwane wyłączenia. Apple dławił moc wyjściową baterii do procesora w starszych telefonach, aby bateria działała trochę dłużej i przestały działać. Spowolnienie wydajności zostało odkryte podczas wymiany baterii i przywrócenia pełnej wydajności starszych iPhone’ów. To wszystko byłoby dobre – gdyby opinia publiczna została o tym poinformowana z góry i mogła się przygotować na częste iPhone repair Warszawa, czyli naprawę telefonu poprzez zmianę baterii.

Jednak Apple nie przestało dusić starszych iPhone’ów. Różnica polega na tym, że teraz ci o tym powie. I powiedzmy, mam na myśli, że możesz zacząć szukać informacji w ustawieniach baterii swojego iPhone’a. Czy pojemność baterii Twojego iPhone’a jest na tyle niska, że ​​wymaga wymiany? To może być przerażający proces dla twojej drogiej linii życia dla wszystkich połączeń. I to nie jest tanie. W przypadku starszych iPhone’ów kosztuje ok 100 złotych w modelach X, XS, XS Max i XR, jeśli korzystasz z Apple. Ponadto możesz bez niego korzystać przez kilka dni, jeśli nie mieszkasz w pobliżu serwisu, który wykonuje iPhone repair Warszawa, czyli naprawę poprzez zmianę baterii, woj. mazowieckie.

Możesz także udać się do zewnętrznego sklepu z naprawami w Warszawie – serwis telefonów TelHelp z przyjemnością wykona dla Cienie naprawę, czyli iPhone repair w Warszawie. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z danymi dotyczącymi baterii telefonu iPhone, aby ustalić, czy wymiana jest w ogóle uzasadniona. Zapewniamy, że jeśli będziesz wystarczająco długo trzymać iPhone’a, będzie to ostatecznie uzasadnione.

Uwaga na „zarządzanie wydajnością” W iOS 11.3, wydanym w marcu 2018 r., Apple dodał Battery Health, aby uratować twarz pośród legalnych bitew związanych z BatteryGate. (Te bitwy nadal istnieją. Apple ma dziwne argumenty, dlaczego nie powinien być pociągany do odpowiedzialności; stara się również pozbyć się pozwów grupowych o oszustwo, ponieważ prawnicy dla klasy rzekomo cytowali poufne dokumenty). Powodem istnienia opcji Battery Health jest zapewnienie najmniejszego odrobiny przejrzystości na temat pojemności baterii iPhone’a i tego, czy iOS osłabia wydajność iPhone’a. Podobno iOS obniży moc procesora tylko wtedy, gdy pojemność baterii spadnie poniżej 100 procent i nastąpi jedno nieoczekiwane wyłączenie.