Notariusz Wrocław zaprasza do Kancelarii!

Dlaczego warto skorzystać z usług osoby jaką jest notariusz Wrocław? Biorąc pod uwagę, że większość prawników wykonuje te zadania za niższą cenę, jest to uczciwe pytanie. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli Twój prawnik wie, jak prawidłowo poświadczyć dokument, możesz bez problemu wystawić dokument z apostille.

Jest jednak kilka okoliczności, w których zalecamy zwrócenie się o pomoc do notariusza z Wrocławia. Z niektórych dokumentów pełnomocnictwa, oświadczeń i innych dokumentów może jasno wynikać, że przesłuchanie powinno być dokonane przez notariusza. Kiedy musisz podpisać dokument, który został sporządzony za granicą, mogą one standardowo zawierać słowa notariusz Wrocław. Jeśli dokument zawiera odniesienie do notariusza, skontaktuj się z lokalnym notariuszem w celu uzyskania pomocy. Jeśli nie masz pewności, czy Twój dokument wymaga podpisu notariusza lub prawnika, zwróć się o poradę do osoby żądającej Twojego dokumentu. Nasz zespół prawników, w którym pracuje także notariusz Wrocław, co roku poświadcza tysiące dokumentów, które należy przedstawić za granicą z apostille. Nigdy nie napotkaliśmy problemu z certyfikacją radcy prawnego, jeśli jest odpowiednia, jeśli jest prawidłowo wypełniona.

Co to jest legalizacja przez apostille? Po prawidłowym podpisaniu dokumentu przez notariusza lub radcę prawnego jest on gotowy do apostille. Dołączenie zaświadczenia apostille potwierdza autentyczność dokumentu do użytku poza Polską przez kraje, które są członkami Konwencji haskiej (Konwencji haskiej znoszącej wymóg legalizacji zagranicznych dokumentów urzędowych).